عصر امروز (شنبه) دو تیم چلسی و وست بروم در ورزشگاه استمفورد بریج شهر لندن به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی ابی ها به پایان رسید.اختصاصی سایت، شیرهای لندن با پیروزی در این دیدار 32 امتیازی شدند و به صدر نشینی خود با اقتدار ادامه دادند.


 

 


تیم فوتبال چلسی از ساعت 18:30 دقیقه میزبان وست برومویچ بود که ابی ها با گلهای کاستا و هازارد موفق شدند حریف خود را با شکست بدرقه کنند.


چلسی با این پیروزی به روند عالی خود ادامه داد و همچنان بر صدر جدول انگلستان تکیه زده است.


در این دیدار تیم چلسی با ترکیب : کورتوا_ ایوانوویچ_ کهیل_ تری_ ازپیلیکوئتا_ ماتیچ_ فابرگاس_ ویلیان_ اسکار_ هازارد_ دیگوکاستا وارد زمین شد. مورینیو مثل همیشه با سیستم 4_2_3_1 بازی را اغاز کرد.
و در مقابل تیم وست بروم با ترکیب : فاستر_ ویسدوم_ دوسون_ لسکات_ بایرد_ دورنس_ گاردنر_ یاکوب_ برونت_ سسگنون_ براهینو وارد زمین شد. اقای ایر وین با سیستم 4_4_1_1 بازی را اغاز کرد.این بازی درحالی آغاز می شد که چلسی برای تداوم صدرنشینی خود به پیروی احتیاج داشت و وست برمویچ نیز می توانست با یک تساوی با دست پر از لندن خارج شود. بازی بسیار یک طرفه آغاز شد و آبی های لندن از همان ابتدا حملات خود را آغاز کردند که این حملات خیلی سریع به ثمر نشست و دیگو کوستا موفق شد گل اول چلسی را روی پاس خوب اسکار ثبت کند (گل کاستا در دقیقه زده شد11).


پس از گل نیز چلسی دست از حملات خود بر نداشت تا اینکه ادن هازارد موفق شد در دقیقه 25 گل دوم چلسی را ثبت کند.بعد از به ثمر رسیدن گل دوم شرایط برای تیم وست بروم بدتر هم شد  در دقیق 29 بازی کلودیو یاکوب با خطا بر روی دیگو کوستا از زمین بازی اخراج شد تا وست برمویچ در ادامه بازی، ده نفره باشد. پس از اخراج یاکوب، بازی به نسبت دقایق ابتدایی کمی آرام تر شد و در نهایت نیز نیمه اول با برتری چلسی به پایان رسید.


در نیمه دوم، شیرهای لندنی که به دنبال زدن گلهای بیشتری بودند، تلاش زیادی کردند یکی از بهترین فرصت های چلسی، ضربه دیگو کوستا بود که با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا این ملی پوش اسپانیایی نتواند گل دوم خود و گل سوم چلسی را به ثمر برساند. در مقابل نیز وست برومی ها نتوانستند خطری جدی را روی دروازه چلسی ایجاد کنند و در نهایت بازی با همان دو گل نیمه اول به پایان رسید.


امار و ارقام بازی:نمرات بازیکنان دو تیم:


سایر نتایج به دست امده روز شنبه به شرح زیر میباشد:

اورتون 2_1 وستهام

لسترسیتی 0_0 ساندرلند

منچستر سیتی 2_1 سوانسی

نیوکاسل 1_0 کوئینزپارک

استوک سیتی 1_2 برنلی

ارسنال 1_2 منچستر یونایتد
اخرین تغییرات جدول انگلستان:

چلسی پس از این دیدار روز سه شنبه در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باید به میدان برود. انها میهمان تیم شالکه در المان هستند. جایی که شاگردان مورینیو با مربی سابق خود یعنی روبرتو دی متئو دیدار میکنند. و پس از ان شنبه هفته اینده در لیگ باز هم در خارج از خانه باید به میدان بروند ابی ها میهمان تیم ساندرلند هستند. تیمی که فصل قبل مانع قهرمانی چلسی شد.