ایکاردی: در اینتر خوشحالم

دوشنبه 31 خرداد 1395 ساعت 10:07

مائورو ایکاردی مهاجم جوان باشگاه اینتر از بودن در نراتزوری ابراز خوشحالی کرده اما در مورد آینده هیچ پیش بینی را رد نمی کند. 

 

مائورو ایکاردی کاپیتان آرژانتینی باشگاه اینتر از بودن در جوزپه مئاتزا ابراز خوشحالی کرده اما معتقد است اگر باشگاه تصمیم دیگری بگیرد، همه چیز متفاوت خواهد بود. او در این باره به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:


من اینجا خوشحالم و تا 2019 با اینتر قرار داد دارم. اگر باشگاه تصمیم دیگری بگیرد آن گاه ما در آن مورد صحبت خواهیم کرد. هنوز فرصت زیادی باقی مانده است.

اینتر تحت مالکیت جدید گروه سونینگ که نزدیک به 70  درصد سهام باشگاه را خریداری کردند، به نظر نمی رسد در آینده با مشکل مالی مواجه شود اما هم اکنون قوانین فیر پلی مالی اروپا برای باشگاه مشکل ساز شده است، از طرفی اتلتیکو مادرید و چلسی برای به خدمت گیری ستاره اینتر ابراز علاقه کرده اند.


وقتی مالکان جدید باشگاه در ایتالیا حضور داشتند با آن ها دیدار کردیم، اما من هنوز فرصت صحبت با هیچ کدام از آن ها را پیدا نکردم، من دو روز پیش از تعطیلات بازگشتم. حالا ما باید به آرامی همه چیز را مرتب کنیم، هدف ما همیشه انجام اقدامات عالی برای اینتر است. این باشگاه باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و ما هم برای همین هدف فصل را آغاز خواهیم کرد.


منبع:طرفداری

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد