X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

کلوپ: لیورپول مسئول فصل بی نقص چلسی نیست؛ می خواهیم سه امتیاز را در خانه نگه داریم

سه‌شنبه 12 بهمن 1395 ساعت 08:28

سرمربی پر انرژی سرخ پوشان بندر آنفیلد خواستار کسب هر سه امتیاز دیدار برابر آبی پوشان لندنی است. 

 

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی باشگاه لیورپول در نشست خبری خود پیش از دیدار در هفته بیست و سوم لیگ برتر برابر چلسی از این گفت که خواستار پیروزی در بازی پیش رو است. وی همچنین گفت که تیمش تا صبح فردا باید منتظر ارزیابی شرایط سادیو مانه و ناتانیل کلاین بماند.


وی در آغاز، در مورد این که کسب یک پیروزی در این دیدار برای لیورپول چه ارزشی خواهد داشت گفت:


سه امتیاز را و البته شاید، باید بگویم که مطمئن نیستم ولی خیلی از تیم ها شاید طرفدار پیروزی ما در این بازی باشند. شاید این اتفاق خیلی رخ ندهد اما آن ها تا به الان که خارق العاده کار کرده اند و فصلی فوق العاده را پشت سر گذاشته اند. ما می خواهیم با کسب سه امتیاز به روند خوب مان بازگردیم و این برایمان بسیار حائز اهمیت است. می دانم که اگر برای چهارمین بازی پیاپی ببازیم چه اتفاقی رخ خواهد داد؛ چنین چیزی همواره می تواند نا خرسند باشد. اما از آن سو اگر حتی می توانستیم هر 10 بازی قبلی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم، باز هم از بخت بیشتری برای پیروزی برابر چلسی برخوردار نمی شدیم.

درباره میزان آمادگی حریف


ما مسئول فصل تقریبا بی نقص چلسی نیستیم؛ ما یکبار شکست شان دادیم و در باقی روندشان نقشی نداشتیم. اینک برای دومین بار رو در روی آن ها قرار می گیریم و همه می دانند که تلاش خواهیم کرد تا امتیازات بازی را در لیورپول نگه داریم. نمی توانم چیزی در مورد موقعیت چلسی بگویم. ما فقط خواستار انجام یک چیز هستیم: همه کار کنیم که این سه امتیاز را همین جا نگه داریم. سپس باز هم اثری بر روی کار شان نخواهیم داشت. اگر آن ها در اینجا شکست بخورند و باقی بازی هایشان را برنده شوند، احتمالا قهرمان خواهند شد. ما نباید به این چیزها فکر کنیم و دغدغه ما باید تنها بازی باشد.

درباره بخت تیمش در بازی پیش رو


این بازی جذابی برای ماست؛ واقعا جذاب چرا که آن ها در شرایط خوبی قرار دارند. این بخشی از ماجراست ولی نه همه آن؛ فوتبال یعنی همین. ما در یک سری بازی هایی شکست خوردیم که باید در آن ها برنده می شدیم و فکر می کنم الان عده زیادی از مردم فکر می کنند که کسب پیروزی در این مسابقه برای لیورپول دشوار خواهد بود، شکی در این باره نیست ولی چنین چیزی امکان پذیر است. پس هر کس که بخواهد به ما کمک کند، قدمش روی چشم.

درباره احتمال بازی کردن سادیو مانه


دقیقا نمی دانم که آیا او در ترکیب تیم جایی خواهد داشت یا نه. ری هوگان و مدیریت تیم برای بازگرداندن او در سریع ترین زمان ممکن کار بزرگی انجام دادند. حالا او روی پای خودش است و این خوب است. با مانه صحبت کرده ام و تا الان همه چیز خوب بوده است اما تا صبح فردا برای ارزیابی شرایطش منتظر می مانیم و سپس تصمیم خواهیم گرفت. در این لحظه چیزی نمی دانم. باید بن چشمانش نگاه کنم و ببینم می تواند که برای تیم بازی کند یا نه و سپس تصمیم گیری کنم.

درباره شرایط آدام لالانا و ناتانیل کلاین


لالانا تمرین کرد، کلاینی نه. آدام می تواند تیم را همراهی کند ولی برای کلاین باید منتظر بمانیم و ببینیم. شرایط کلاین دشوار است. مایلیم او را مجبور به بازی کردن کنیم ولی نمی توانیم و پس باید منتظر بمانیم. روز گذشته او با آندریاس کورنمایر دویدن را آغاز کرد و پس باید هر چه بیشتر و بیشتر با دردی که داشت کنار بیاید. اگر خطر بدتر شدن مصدومیتش در کار باشد، آنگاه ما نمی توانیم دست به خطر بزنیم زیرا وی پیش از یکی-دو هفته مصدوم بوده است که برای ما انگار چهار هفته گذشت.


منبع:طرفداری

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد