کونته: شایعات در مورد بارکلی خنده دار است؛ از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی هستم

شنبه 18 شهریور 1396 ساعت 10:50
سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباره شرایط تیمش برای رویارویی با لسترسیتی و وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات به صحبت پرداخت.  
 آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار فردای تیمش مقابل لسترسیتی حاضر شد. سرمربی ایتالیایی، چلسی در خصوص وضعیت هازارد گفت:

مصدومی نداریم و هازارد هم روند بهبودش را به خوبی پشت سر گذاشته است و آماده است. هنوز تصمیم نگرفته ام به او بازی بدهم، امّا فردا در دسترس خواهد بود. تعطیلات بازی های ملی برای ما مفید بود و زمان بیشتری برای تمرین با تیمم داشتم. 
سرمربی چلسی درباره فصل نقل و انتقالات این باشگاه گفت:

به نظرم باشگاه بیشترین تلاشش را در فصل نقل و انتقالات از خود نشان داد و بعضی مواقع شما نمی‌تواند بازیکنی را به خدمت بگیرید، امّا دلایل زیادی وجود دارد که فکر می کنم تیم عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته است. باید تا پایان فصل صبر کنیم و آن موقع جواب دقیق تری می توانیم به این موضوع بدهیم. در حال حاضر بسیار سخت است در این خصوص صحبت کنیم. باید با این بازیکنان کار کنیم و از اینکه این بازیکنان را در اختیار دارم خشحالم. 
کونته درباره راس بارکلی گفت:

خنده دار است، نمی خواهم در مورد بازیکنان تیم های دیگر صحبت کنم. امّا چیزهایی که در این باره خواندم عجیب و خنده دار بود.
سرمربی چلسی درباره داوید زاپاکوستا و درینک واتر دو خرید چلسی در روزهای آخر فصل نقل و انتقالات گفت:

داویده برای ایتالیا به میدان رفت و نشان داد که از شرایط فیزیکی خوبی برخوردار است. او در تیم ملی هم با من کار کرده است و به خوبی سبک و ایده بازی من را می داند و راحت تر می تواند با سبک بازی چلسی وفق پیدا کند. به نظرم او کاملاً برای لیگ برتر کاملاً مناسب است، باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد. با درینک واتر مشغول کار کردن هستیم وسعی می کنیم خیلی زود او را به مرز آمادگی کامل برسانیم. 
کونته درباره لسترسیتی نیز گفت:

بازی سختی پیش رو خواهد بود. بازی های قبلی لستر را بررسی کرده ایم، آن ها تیم منسجمی هستند و با تمرکز بالایی بازی می کنند. باید مراقب بازیکنانی مثل واردی و محرز باشیم. 
سرمربی چلسی در پایان اعلام کرد آن‌ها نیز موافق بسته شدن فصل نقل و انتقالات پیش از آغاز لیگ برتر انگلیس هستند.  

طرفداری
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد